Eleganckie wnętrza Restauracji Cristal Park to miejsce niezwykłe, kuszące niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi, które pozwalają oderwać się od codzienności

>>>Zobacz aktualne Menu!!!<<<
Wykwintne potrawy przyrządzane przez cenionego Szefa Kuchni, urzekają nie tylko smakiem i aromatem, ale również elegancją podania. Profesjonalna i dyskretna obsługa służy radą w wyborze dań z bogatego menu i zaproponuje odpowiednie wina.
Hotel Cristal Park szczyci się kuchnią na wyjątkowym poziomie. Wyszukane potrawy, ekskluzywne wina – to wszystko czeka na naszych gości.
>>>Zobacz menu z opisem i zdjęciami na Facebooku!!!<<<

Bogactwo przestrzeni i różnorodność aranżacji wnętrz pozwala gościom na odkrywanie naszych specjalności w oprawie uświetniającej zarówno rodzinny obiad, romantyczną kolację, jak i biznesowy lunch.
Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco przy maksymalnym wykorzystaniu świeżych produktów. Dlatego czas oczekiwania na zamówione danie może więc wynieść ponad 20 minut.

Udogodnienia dla gości restauracji:

  • klimatyzacja
  • bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu
  • krzesełka dla dzieci
  • specjalne menu dziecięce
  • monitorowany parking
  • bezpłatna prasa
  • W okresie letnim oferujemy miejsca na tarasie, idealne na posiłek w upalne dni.

Uwaga Nowość!
TuDej Lunch to koncepcja zdrowego, smacznego a równocześnie szybkiego i niedrogiego lunchu. Szef kuchni codziennie proponuje zestaw zupa + danie główne w cenie 18 złotych. Są to doskonałe pełnowartościowe dania, które przygotowane są do szybkiego wydania wyłącznie od godziny 12.00 do 16.00.

Godziny otwarcia: 12.00 – 22.00

Zapraszamy także do naszego LobbyBaru 24/7 czynnego całą dobę!!!

Rezerwacja:
Manager d/s. Konferencji i Bankietów
tel: 601 99 52 66
e-mail: hotel@cristalpark.pl